KURUMSAL

HAKKIMIZDA

ERKA İNŞAAT 1990 Yılında Adana Merkezli M.VEYSİ ERDOĞAN / MURAT ERDOĞAN ortaklığı ile kurulmuş, kurulduğu günden bu yana Ahşap imalat, Çelik Konstrüksiyon Yapılar ve Konut, Sanayi, Ticari Gayrimenkul ve Turizm Yapıları alanında hizmet vermektedir. ERKA 20 yılı geçen birikimiyle uzun vadeli ilişkiler ve pozitif çözüm tarzıyla sektörde farklı bir katma değer yaratmayı amaçlamıştır.

MİSYON

Sektörsel bazda Yurtiçi ve Yurtdışı taahhüt edileni tüm projeler kaliteli ve çağın gerektirdiği yeni teknikler ve ürünlerle tüm iş güvenliği alt yapısında tam zamanın da ve kayıtsız müşteri memnuniyeti teslim etmeyi amaçlamaktadır.

KALİTE POLİKALARIMIZ

Ülkemizin inşaat sektörüne gelişmiş ülkelerin kalite seviyesinde inşaat yapıları sunmak,pazar payını sürekli yükseltmek,üretimde modern ve teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek,ileri teknoloji ekipmanlarını ve nitelikli çalışanların katılımını sağlayarak sürekli iyileştirme sağlamak,müşterilerimizin talepleri doğrultusunda faaliyetlerimizde yüksek sürat ile üretme-teslim etme amacına hizmet ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek Kalite Politikası olarak benimsenmiştir

MÜŞTERİ POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunumunu çok çeşitli yollarda gerçekleştirme amacında olan firmamız, kendisinden beklenen her türlü hizmeti alanındaki profesyonel kadrosu ve iş bitirmedeki kalitesi ile sunarak kendi sektörünün vazgeçilmez firmaları arasında yerini almıştır. Projenin gelişi ile start verdiğimiz imalat sürecimiz, müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde algılayan konusunda uzman kadromuzun malzeme ve mühendislik teknolojisinde getirdiği yenilikler ve disiplinli çalışması sonucunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunarak tamamlanmaktadır.Müşteri portföyünü geliştirme yolunda çalışmalarını sürekli olarak teknolojik değişmelere ayak uydurarak sürdüren Erka İnşaat bu alanda kendini yenileyerek ortaya koymuş olduğu yapılarda dayanıklılığı, sürati ve kaliteyi öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur.

GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

İnşaat sektöründe güvenliğin önemini bilen Erka İnşaat bu konuda da çalışmalarına hız kazandırmıştır. Kayıpları minimum seviyede tutabilmek için ekip çalışmasına önem veren Erka İnşaat, sağlık ve güvenlik için gerekli olan tüm imkanları çalışanlarına sağlayarak güvenli bir çalışma alanı oluşturmaktadır. Bir projenin başarısında çevre,sağlık ve güvenlik faktörlerinin en önemli performans parametreleri olduğunu düşünen Erka İnşaat tüm yaralanmaların ve kazaların önlenebilir olduğu düşüncesinden hareketle sıfır kayıp politikasını bir ilke olarak benimsemiştir.

YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı
​​Mehmet Veysi ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi
Proje Yönetim Sorumlusu
Murat ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi
Mali İşler Sorumlusu
Muazzez ERDOĞAN KAYNARPINAR

VİZYON

Yönetsel yaklaşımları kalite felsefesi güçlü değerleri sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı çevreye iş sağlayıcı ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlar ERKA’nın sürdürülebilir büyüme yol haritasını çizmektedir.

© 2020   Erka İnşaat